Автор Тема: Penny Market  (Прочетена 3288 пъти)

bobongo

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Penny Market
« -: Януари 12, 2010, 06:03:07 pm »
Асортиментът на Penny Market в България може да се раздели условно на два вида стоки - такива от български производители и такива от чужди (най-вече немски) производители. По отношение на \"чуждите\" стоки в супермаркета от тази верига в Обеля-2 в София установих следното:
практически всички са с изтичащ срок на годност - остават най-много 2-3 дни до крайния срок Така на практика се оказва, че магазинът ни предлага огризките, които са изхвърлени от рафтовете на магазините в Германия и които ние сме призвани да дояждаме с риск на здравето си (поне тези от нас, които нямат навика да четат етикетите). Не се съмнявайте, че макар и да са \"в рамките на правилата\" - срокът не е окончателно изтекъл, все пак - при доста от стоките с прозрачна опаковка (сирена, вурстове и др.) бе видно, че вече са негодни за ядене - мухъл, белезникави и жълтеникави налепи и др.
Отвратен съм!
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 08:25:16 pm от bobongo »

ingi_

• Новак
  • *
    • Профил
некоректни и нахални служители в penny market
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2010, 08:47:41 pm »
откриха нов магазин от веригата Penny Market в нашия град-гоце делчев.радост голяма! бях 3-4 пъти до последния път,когато го посетих и бях  едва ли не обвинена,че сама съм си  донесла неприятностите.става въпрос за това,че влязох с пълна чанта с покупки от друга верига,която се намира отреща.Касиерката ни посочи къде да оставим чантата и така докато свърших с покупките.Платих,взех чантите и чак вкъщи разбрахме,че част  от покупките от чантата ги няма,по касова бележка  за около 10лв.обадих се на позната от магазина,която не беше на смяна  и тя ме успокои,че щом са в магазина няма страшно!вечерта се сетих,че до чантата имаше някакави неща ,но те бяха покрити с листовки и аз си помислих,че са на някой друг.На следващия ден,изпратих дъщеря си,защото мислех,че е формалност да ги вземе,но нищо подобно! Всички са видели,че нещата са изпаднали от чантата ,но никой не ми  е казал нищо.твърдяха,че нещата са откраднати от клиент!откъде бяха сигурни не знам!мислех,че ще ми се извинят или ще си поемат отговорността,вярно,сумата е малка,но все пак коректността е важна.Може ли някой да ми отговои,какви са миправатаи какви са отговорностите на пазача,който така и не разбрах какава роля играе,тъй като той пази нещата.аз си мисля,и това го  споделих с управителката,че само той е свидетел на падането на нещата.Пък и за какви ли кленти можем да говорим като бяхме пет човека,заедно с персонала:)нямаха му телефона ,каква е тази компания да не си знаят телефоните! надявам се ,че ще има отзвук,за да се накажат некоректните служители.

dechi

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
PENNY MARKET са тотални измамници
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 11:33:10 am »
Обърни се към РИОКОЗ София да извършат проверка по случая!!!
Не че ще установят същото, т.като не са от най-съвестните институции в БГ!!!
РИОКОЗ и на черното казват, че е бяло...
Истината е явна за всички, но не и за контролните органи, не знам, те така ли се хранят?!?
Ако не си доволен/а от отговора на РИКОЗ, обърни се към ЕС ето ти е-mail: civis@europarl.europa.eu
може да пишеш на български език!!!

Ismail Hodja

• Новак
  • *
    • Профил
некоректни и нахални служители в penny market
« Отговор #3 -: Август 25, 2012, 07:10:51 pm »
Pazaruvah v magazina na Penny v Razlog produkti,koito sa v akciq,no uvi...Vsichko beshe markirano na po-visokata tsena.Takova bezobrazie samo v Bulgaria moje da sushtestvuva.Klienta nqma kude da se oplache,a nekorektnite slujiteli nqma koi da nakaje.Za sujalenie!

mayahpetrowa

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: некоректни и нахални служители в penny market
« Отговор #4 -: Април 07, 2013, 02:20:54 pm »
Здравейте,

Ние сме студенти в  2ри курс ,  ИУ - гр.Варна.  Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент. 
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1

mayahpetrowa

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: PENNY MARKET са тотални измамници
« Отговор #5 -: Април 07, 2013, 03:24:55 pm »
Здравейте,

Ние сме студенти в  2ри курс ,  ИУ - гр.Варна.  Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент. 
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1